SENNIK


Największy zbiór informacji o snach


Obecnie mamy 91 artykułów oraz 13722 wpisów
sennik


Przeczytaj cytaty wielkich ludzi:
spirytyzm alchemia kabała kabylion karma reinkarnacja oświecenie mistycyzm gnoza tao buddyjskie koran talmud biblijne testament natchnione przemyslenia cytaty sarych


Wacław – imię

Wacław

 

 

 

 

 

 
Opis podstawowy imienia:

Symbolika jakiego-kol-wiek Imienia w snach jest utożsamiana z jego numerologicznym wydźwiękiem na jawie, gdyż imię jest magicznym słowem identyfikującym każdego z nas i pozwalającym odróżnić go od innych ludzi. Imię wywodzi się od przydomków jakie nadawano za szczególne umiejętności w czasach w których język dopiero się wykluwał z pojedynczych dźwięków. Dlatego też dźwięk imienia jawi się nam jako osobista tajemna formuła o silnym podłożu psychicznym. Łączy się to z pradawną funkcją języka, zgodnie z którą nadanie nazwy jakiejś osobie poczytywano za jej osobistą siłę i potencjał.Więce-sław- więcej sławy. Imię oznaczające osobę, która zdobędzie więcej sławy. Żywiołowy, wesoły i bystry. W otoczeniu jest bardzo lubiany za swą radość życia i poczucie humoru. Ceni sobie przyjaźń i solidarność z innymi, bez wysiłku potrafi być duszą towarzystwa. Bardzo wyczulony na niesprawiedliwość i krzywdę innych. Jednak lubi mieć swoje tajemnice a swoje uczucia starannie ukryć przed światem. Ma bardzo silnie rozwiniętą intuicję i instynkt, jak nikt inny potrafi wyczuć to , co dzieje się w jego otoczeniu. Swojej drugiej połowy szuka bardzo długo, a gdy już znajdzie robi wszystko aby ją uszczęśliwić i spełnić jej marzenia. Liczba trzy na poziomie energetycznych wibracji jest symbolem intuicji, magii, sił twórczych i radości, którą niesie korzystanie z nich. Reprezentuje ona również Czas, składający się z trzech elementów: już poznanego i doświadczonego zwanego Przeszłością, właśnie przeżywanego zwanego Teraźniejszością oraz nieznanego i niepewnego, zwanego Przyszłością. W ten sposób symbolizuje ona przeistaczanie się tego, co znane, aby wyłonić rzeczy nowe i nieznane, czyli siły twórcze drzemiące w każdym z nas. Powielenie trójki wprowadza równowagę, harmonie, miłość i prawdę. Symbolizuje natchnienie i pomysłowość pojawiające się w naszym umyśle w chwilach relaksu, odprężenia i wewnętrznej harmonii. Przypomina również swoim znaczeniem o konieczności wybaczania, które łatwiej przychodzą nam właśnie w lżejszych stanach świadomości. To znaczy, że jest otwarty, wrażliwy, sympatyczny, uprzejmy i emocjonalny, posiada wyobraźnię i aktywny, bystry i intuicyjny umysł…..

 

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia…
Przeczytaj: http://moj-imiennik.pl/waclaw

 


« »

Permanent Link

Opisz swój sen

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wacław – imię

Wacław

 

 

 

 

 

 

 
Opis podstawowy imienia:

Symbolika jakiego-kol-wiek Imienia w snach jest utożsamiana z jego numerologicznym wydźwiękiem na jawie, gdyż imię jest magicznym słowem identyfikującym każdego z nas i pozwalającym odróżnić go od innych ludzi. Imię wywodzi się od przydomków jakie nadawano za szczególne umiejętności w czasach w których język dopiero się wykluwał z pojedynczych dźwięków. Dlatego też dźwięk imienia jawi się nam jako osobista tajemna formuła o silnym podłożu psychicznym. Łączy się to z pradawną funkcją języka, zgodnie z którą nadanie nazwy jakiejś osobie poczytywano za jej osobistą siłę i potencjał.
Więce-sław w uproszczeniu symbolizuje więcej sławy. Imię oznaczające osobę, która pragnie i zdobędzie więcej sławy. Żywiołowy, wesoły i bystry. W otoczeniu jest bardzo lubiany za swą radość życia i poczucie humoru. Ceni sobie przyjaźń i solidarność z innymi, bez wysiłku potrafi być duszą towarzystwa. Bardzo wyczulony na niesprawiedliwość i krzywdę innych. Jednak lubi mieć swoje tajemnice a swoje uczucia starannie ukryć przed światem. Ma bardzo silnie rozwiniętą intuicję i instynkt, jak nikt inny potrafi wyczuć to , co dzieje się w jego otoczeniu. Swojej drugiej połowy szuka bardzo długo, a gdy już znajdzie robi wszystko aby ją uszczęśliwić i spełnić jej marzenia. Liczba trzy na poziomie energetycznych wibracji jest symbolem intuicji, magii, sił twórczych i radości, którą niesie korzystanie z nich. Reprezentuje ona również Czas, składający się z trzech elementów: już poznanego i doświadczonego zwanego Przeszłością, właśnie przeżywanego zwanego Teraźniejszością oraz nieznanego i niepewnego, zwanego Przyszłością. W ten sposób symbolizuje ona przeistaczanie się tego, co znane, aby wyłonić rzeczy nowe i nieznane, czyli siły twórcze drzemiące w każdym z nas. Powielenie trójki wprowadza równowagę, harmonie, miłość i prawdę. Symbolizuje natchnienie i pomysłowość pojawiające się w naszym umyśle w chwilach relaksu, odprężenia i wewnętrznej harmonii. Przypomina również swoim znaczeniem o konieczności wybaczania, które łatwiej przychodzą nam właśnie w lżejszych stanach świadomości. To znaczy, że jest otwarty, wrażliwy, sympatyczny, uprzejmy i emocjonalny, posiada wyobraźnię i aktywny, bystry i intuicyjny umysł…..

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia…
Przeczytaj: http://moj-imiennik.pl/waclaw

 


« »

Permanent Link

Opisz swój sen

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *