SENNIK


Największy zbiór informacji o snach


Obecnie mamy 91 artykułów oraz 13722 wpisów
sennik


Przeczytaj cytaty wielkich ludzi:
spirytyzm alchemia kabała kabylion karma reinkarnacja oświecenie mistycyzm gnoza tao buddyjskie koran talmud biblijne testament natchnione przemyslenia cytaty sarych


Pospólstwo

Pospólstwo

 

 

 

 
Synonimy: Pospólstwo….
Antonimy: ….

 

 

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu….

Pospólstwo – w sennej rzeczywistości reprezentuje zbiorowe, półświadome działanie które kreuje ściśle określoną postawę i zachowanie oparte o złożenie własnej indywidualności w ręce jednostki lub jednostek które wyznaczają pospólstwu „świadome” cele. Najczęściej tyczy się siania zamętu, chaosu i związane jest z nadmiarem mocnych wybuchowych emocji wymykających się spod kontroli. Wrogo nastawione do nas pospólstwo reprezentuje nasz gniew i narastające niezadowolenie z przebiegu jakiś spraw. Jeżeli znajdujemy sie w tłumie osób z których zachowaniem się nie zgadzamy to jest to oznaka zagrożenia płynącego z naszego otoczenia na jawie. Pospólstwu w śnie można dać się ponieść, można też się zgubić, można też zostać przez nich zadeptanym na śmierć. Podjecie pruby wydostać się z pospólstwa oznacza że pragniesz wydostać się z ograniczającego cię związku lub jakichś krępujących Cię układów towarzyskich czy służbowych. Nasz sen wskazuje na niemiłe i złośliwe zachowań wynikające ze stresujące i głęboko zakorzenionych kompleksów. Sytuacje które powodują szereg niemiłych zachowań, zwanych złośliwością powodowane są najczęściej przez niskie poczucie własnej wartości i niedocenienie ze strony otoczenia, współpracowników czy domowników, jak i przez brak pewności siebie, a także chęć ukrycia tego faktu po przez pokazanie światu że inni są gorsi od Ciebie. Nikt nie jest pospolity z natury i nikt się z taką cechą nie rodzi. To właśnie po przez uświadomienie takiego sposobu zachowania nasza podświadomość usiłuje rozwiązać napięcie jakie taka postawa niesie ze sobą, by pokazać że nasze zachowanie sprawia komuś ból. Jeżeli natomiast sen ten powstał gdyż to Ty na jawie jesteś obiektem niewybrednych żartów i złośliwości powinieneś uzbroić się w sporą dawkę dystansu do siebie, złośliwe uwagi traktuj z przymrużeniem oka. Przybranie takiej postawy wobec pospólstwa jest najlepszym rozwiązaniem. Gdy osoba uszczypliwa zobaczy, że przykre słowa nie przynoszą pożądanego rezultatu lub wywołują uśmiech na Twojej twarzy zaprzestanie swojego zachowania nie znajdując swojej osobistej satysfakcji z tego co Ci robi…..

 

 

Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu….


« »

Permanent Link

Opisz swój sen

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pospólstwo

Pospólstwo

 

 

 

 

 

 

 
Synonimy: Pospólstwo….
Antonimy: ….

 

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu….

Pospólstwo – sen symbolizuje kłótnie, zwady i przeszkody na drodze do celu….
Wrogi – duże zyski jednak okupione wielkim trudem….
W miejscu publicznym – zapowiedź nieoczekiwanych przeszkód….
Rozganiać ? awantury, kłótnie i niepotrzebne złośliwości w Twoim najbliższym gronie….

Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu….

Sen może oznaczać utratę Twojego indywidualizmu i odrębności. Czasami przepychamy się w tłumie dosłownie tak samo jak na jawie, jest to oznaka zmęczenia nieustannymi utarczkami w pracy, szkole czy domu. Z jednej strony będąc wśród innych czujesz bezpieczeństwo związane z swoim funkcjonowaniem jako część większej całości, a z drugiej nie spełniasz się w swoim dążeniu do uzyskania indywidualizmu. Jednak bez względu jakie są nasze prawdziwe dążenia nie powinniśmy nigdy zapominać, że ci wszyscy otaczający nas ludzie są częścią nas samych, niezastąpioną w rozlicznych doświadczeniach i niezbędną w naszym życiu, to bez nich nic by nie miało sensu, a nasz rozwój nigdy by nie kroczył do przodu. Każdy z nas żyje wśród innych ludzi, dla siebie ale i dla nich, nikt nie jest samotna wyspą na bezkresnym oceanie, bo nikt nie jest stworzony do samotności. Jeśli obecność zgrai ludzi we śnie wiąże się z przykrymi odczuciami, takimi jak przytłoczenie, uczucie zagubienia, trudność z wydostaniem się z tłumu lub bycie ocenianym, karanym i osądzanym przez tłum to być może obawiasz się braku akceptacji społecznej. Jeśli natomiast widzimy siebie w jednobarwnym emocjonalnie tłumie i to w towarzystwie wielu znajomych czy przyjaciół, to oznacza że w najbliższym czasie będzie nas czekać wiele męczących towarzyskich spotkań w gronie znajomych i nie tylko. Z ujrzenia i sposobu zachowania pospólstwa w snach wyrokuje się o bogactwie, dobrobycie i dalszej drodze śniącego….


« »

Permanent Link

Opisz swój sen

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *