SENNIK


Największy zbiór informacji o snach


Obecnie mamy 91 artykułów oraz 13722 wpisów
sennik


Przeczytaj cytaty wielkich ludzi:
spirytyzm alchemia kabała kabylion karma reinkarnacja oświecenie mistycyzm gnoza tao buddyjskie koran talmud biblijne testament natchnione przemyslenia cytaty sarych


Jeździec

Jeździec

 

 

 

 
Synonimy: Jeździec….
Antonimy: ….

 

 

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu….

Jeździec – synonim ruchu i siły ognia, w snach zapowiada dynamiczne wydarzenia związane z przemieszczaniem się często obarczone jakimiś elementami ryzyka. Najczęściej to bardzo dynamiczny sen, wróży nowe ekscytujące zmiany i wrażenia gdyż jest to symbol człowieka poszukującego i poprzez symbolikę jeźdźca sen ujawnia Twoja potrzebę ruchu i zmian w Twoim życiu. Jeżeli w śnie to Ty wcieliłeś się w postać jeźdźca to możesz liczyć na nagłe zwroty sytuacji i nieprzewidziane wydarzenia. Jeżeli jest to ktoś Ci bliski to lepiej poszukaj w najbliższym czasie dla niego jakiś niezapomnianych wrażeń bo w przeciwnym razie zrobi to bez Ciebie a sen może zapowiadać niewierność i w konsekwencji oznaczać nawet rozłąkę….

 
Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu….


« »

Permanent Link

Opisz swój sen

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeździec

Jeździec

 

 

 

Synonimy:     Jeździec, Kawalerzysta, Konny, Dżokej…..
Antonimy:      Piechur…..

 

 
Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu?..

Jeździć konno   –   dojście do zaszczytów i znaczenia…
Spaść z konia   –   nieszczęście w rodzinie…
Dosiadający konia   –   strata przyjaciela…
Konny   –  przyjedzie miły i oczekiwany przyjaciel…
Dobrze ubrany   –   czeka Cię dziwna niespodzianka…

 

 

Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu?.

Jeździec na koniu to symbol okiełznania dzikiej siły przyrody i natury. W Apokalipsie po otwarciu pierwszych czterech pieczęci pojawiają się czterej jeźdźcy na rumakach:  –  białym, ognisto czerwonym, czarnym i butnym….. Co kolejno oznacza Zwycięzca, Wojna, Głód, Śmierć….,  Jeździec na białym koniu symbolizuje Chrystusa jako zwycięzcę, inni zaś ? karzących aniołów wojny, głodu i śmierci….., Symbolika jeźdźca na koniu w naszych snach jest dwoista, jeżeli jeździec i koń w Twoim śnie tworzą doskonały, zgrany i uzupełniający się obraz to sen te stanowi pozytywne odzwierciedlenie nadciągających wydarzenia w Twoim życiu. Jednak jeśli koń narowisty, ucieka albo z niego spadasz, a jeździec denerwuje się lub sobie nie daje rady, to czekają Cię kłopoty, a nawet porażka, szczególnie w przypadku upadku z konia. Dla głębszego wniknięcia w świat podświadomości ważniejszy oczywiście jest sen wskazujący na kłopoty. To właśnie dysharmonia pomiędzy jeźdźcem a koniem w sposób obrazowy pokazuje nam jakie popełniamy błędy, które nie pozwalają nam osiągnąć pełni. Symbolika jeźdźca w sennej rzeczywistości odzwierciedla stan Twojej podświadomości i  przypomina Ci o pewnych trudnościach w Twoim życiu, które trzeba pokonać…….

Geneza Powstania Opisu Snu
Źródła Internetowe oraz?

« »

Permanent Link

Opisz swój sen

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *