Cechy szczególne

 

 

 

 

 

 

Synonimy:       Akcydens, Atrybut, Differentia specifica, Dystynkcja, Piętno, Stygmat, Wyróżnik, Znamię…..
Antonimy:       Brak cech szczególnych…..

 

 

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu…..

Widzisz twarze    –   nawiążesz ważną znajomość…
Niebieskie oczy   –   nowa silna przyjaźń…
Ciemne oczy   –   namiętny kochanek/kochanka….
Broda   –   spotkanie po latach…
Szczery uśmiech    –   spełnione czyjeś marzenia…

 

 

Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu……

Znaczenie ma nie tylko miejsce, w którym znamię się znajduje, lecz także jego kształt. Znamiona o kształcie okrągłym lub owalnym uważa się za znaki dobre, natomiast, nieforemne o spiczastych kształtach przypisuje się znaczenie negatywne. Im większe i ciemniejsze jest znamię, tym silniejsze jest jego oddziaływanie.

– Znamię na kostce – u mężczyzny jest oznaką tchórzliwości, a u kobiety świadczy o inteligencji, dzięki której osiągnie ona w życiu znaczącą pozycję oraz duże pieniądze…..
– Na ramionach – na prawym ramieniu oznaka mądrości, na lewym oznacza gadulstwo i skłonność do kłótni, na obu ramionach to ktoś, kto z wszelkich potyczek wychodzi zwycięsko, jest bardzo uważny i poświęca swoją uwagę innym.
– Znamiona na obu ramionach są pomyślnym znakiem.
– Na plecach – jeśli znamię znajduje się pod łopatką, daną osobę spotkają rozczarowania i potknięcia, szczególnie gdy znamiona są pod obiema łopatkami. – Na pośladkach – osoba z takim znamieniem jest leniwa i powolna. Nic też nie robi, aby sobie pomóc i odmienić swój los.
– Na brodzie – oznacza zamiłowanie do podróży i skłonność do romantycznych uniesień.
– Na uszach – znamię na prawym ruchu: dużo pieniędzy – na lewym: ich brak. Natomiast jeśli znamię znajduje się w dolnej części ucha, oznacza to, że jego właściciel powinien wystrzegać się morza, które może być dla niego niebezpieczne.
– Na łokciu – osoby mające takie znamię dużo podróżują; pieniądze ich się nie trzymają, a tego, kogo poślubią, uczynią nieszczęśliwym.
– Na oczach – jeśli znamię znajduje się w pobliżu powieki, jego właścicielowi zawsze wystarczy pieniędzy, aby wygodnie urządzić się w życiu.
– Na brwiach – na lewej brwi: oznacza osoby dzielne, zdecydowane i uprzejme, które odnoszą sukcesy zarówno w miłości, jak interesach.
Na prawej brwi: zdradza brak opanowania i pecha w miłości.
– Na palcach rąk – znamię na którymś z palców oznacza nieuczciwość. Jego właściciel nigdy nie osiągnie dobrobytu.
– Na stopach – osoby z takim znamieniem chętnie się uczą i mają zainteresowania naukowe – nie lubią natomiast podróżować.
– Na czole – znamię na środku czoła symbolizuje szczęście.
– Na dłoni – jeśli znamię znajduje się na dłoni (a nie na palcach), jest to oznaka bogactwa, pociechy z dzieci.
– Na klatce piersiowej w okolicach serca – takie znamię świadczy o impulsywności i gwałtowności. Osoba nim obdarzona nigdy nie ma za dużo pieniędzy.
– Na pięcie – człowiek pracowity, ale o umyśle przeciętnym. Zdradzi tego, kogo będzie uważał za osobę nieuczciwą.
– Na biodrach – osoba niezwykle uczynna i bardzo lojalna wobec swoich przyjaciół i ludzi, których darzy uczuciem.
– Na nodze – człowiek bardzo rozrzutny, mający wiele problemów do pokonania.
– Na ustach – wielki mówca, znakomity kochanek, pilny „pracuś”.
– Na kolanie – na lewym: człowiek impulsywny i kłótliwy, szastający pieniędzmi; na prawym: osoba szczęśliwa dzięki przyjaciołom i dzieciom.
– Na szyi – znak szczęścia, jeśli znamię znajduje się z przodu. Po lewej stronie pod uchem: znak zwiastujący nieszczęście.
– Na nosie – właściciela tego znamienia czekają dalekie podróże. Powinien wystrzegać się alkoholu i pośpiesznego podejmowania decyzji.
– Na barkach – po lewej stronie: osoba leniwa i kłótliwa. Po prawej – mądra i pracowita, potrafiąca dotrzymywać tajemnicy. W połowie życia czeka ją podróż za granicę, która przyniesie jej wielkie profity.
– Na brzuchu – człowiek niepohamowany i nieokiełznany, potrafiący jednak dzięki ciężkiej pracy, osiągnąć wysoki standard życiowy.
– Na udach – na prawym: odwaga połączona z dobrotliwym usposobieniem; na lewym: wskazuje na dobrego przedsiębiorcę i handlowca, który jest jednak niezbyt lubiany. Przyjaciele często go oszukują.
– Na nadgarstku – znamię na nadgarstku i grzbiecie dłoni wskazuje, że mamy do czynienia z osobą ciężko pracującą, która w przyszłości ma szansę na zdobycie dużego majątku oraz na szczęśliwe małżeństwo. W jej życiu wydarzy się jednak coś nieprzyjemnego, a skutki tego będą odczuwalne przez kilka lat. Lecz kryzys minie i znowu wszystko będzie się układało pomyślnie…..

Geneza Powstania Opisu Snu
Źródła Internetowe oraz?

« »