As

 

 

 

Synonimy:     As, Asior, Atut……
Antonimy:     Dziewiątka……

 

 
Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu?..

Widzieć kartę    –   symbol gry w coś lub z kimś…
Bić nim   –   hamuj swoje nerwy…
Mieć w ręku    –   masz ważny atut w tej grze…
As kier    –   silne trwałe uczucia…
As trefl   –   swawola, chęć przygód i nowych doznań…
As karo    –   przepływ pieniędzy, duże wpływy ale i duże wydatki…
As pik   –   symbolizuje mądrość i siłę wewnętrzną…

 

Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu?.

Karty w różnych sytuacjach mają w zwyczaju mówić prawdę albo kłamać i to jest dylemat tego snu. W ogólnym znaczeniu,  jeżeli śnią nam się karty to jest to przepowiednia nieporozumień i rada by w sprawach ważnych zachować nawet daleko idącą powściągliwość,  ostrzegają przed niekorzystnym działaniem fałszywych osób. Warto odłożyć sprawy i decyzje na dalszy plan, radzą też aby zachować realny osąd rzeczywistości i nie wyolbrzymiać spraw, które nie mają większego znaczenia. Nierozpoznany As w snach to  karta przestrogi przed kimś nieżyczliwym,  przynosząca ostrzeżenie przed nie czynieniem zła lub symbolizująca nieżyczliwe Ci osoby w Twoim otoczeniu.

W symbolice kart konkretnym kolorom As-ów przyporządkowawano…

As Kier
As Kier oznacza początek nowego związku wynikającego z potrzeby miłoœci.  As Kier chce kochać i być kochany. Inną jego motywacją są pieniądze i wartości materialne które nadmiernie sobie ceni. Ma też potencjał, aby osiągnąć sukces materialny i społeczny. Jest bardzo inteligentny, ma błyskotliwy umysł i ambicje. Dobrze sobie radzi w sprawach zawodowych choć czeka go w tej dziedzinie wiele zmian. Najlepiej współpraca układa mu się z osobami płci przeciwnej do których instynktownie lgnie, uwielbia otaczać się  pięknem, sztuką i muzyką. Lubi flirtować i jest zabawny. MężczyŸni często znajdują  bogate partnerki a kobiety niestabilnych mężczyzn. Jest również niezdecydowany jak i kreatywny, dlatego warto, aby swoją kreatywność skierował na twórczą  aktynoœść. Dla Asa Kier ważna jest praca i sukcesy zawodowe. W pracy potrzebuje różnorodności. Potrafi się dostosować do okolicznoœci, choć ma trudnoœci z podejmowaniem decyzji. Asy Kier bywają wybredne i przebierają w partnerach zanim odnajdą swój ideał…. 
– As Karo
As Karo jest to typ przywódcy, który lubi działać i wyrażać swoją osobowość. Musi uważać, aby poprzez swoje skłonności przywódcze nie stać się aroganckim i egoistycznym. Jest to osoba towarzyska, z wyobraźnią i lubiąca poznawać nowych ludzi. Lubi podróże wszelkiego rodzaju. Jest niecierpliwa ale i egoistyczna, jak każdy As. Z natury jest niezależny i ambitny. Lubi osiągać cele, być niezależny. Jeśli  As Karo potrafi skupić się na swoim celu, potrafi go osiągnąć. Jego życiowa postawa powoduje często marzycielskie skłonności ale i marzenia na wielką skalę,  jeśli nie zgubi go nadmierny optymizm i będzie skupiony na zamierzeniu, osiągnie je. Jego główną motywacją jest miłość i pieniądze. Niestety, często jest tak, że As Karo nie może mieć obu naraz. Jest to spowodowane tym, że całą swoją energię skupiają tylko na jednym. Zazwyczaj jest to tak, że As zajmuje się jedną z nich a na drugą nie ma już sił i energii. Często jest samotnikiem pomimo towarzyskiej natury i potrzeby miłości. Jest niecierpliwy i kreatywny. Ma też wiele kontaktów z ludźmi, którzy również są niezdecydowani i As Karo też taki jest – niezdecydowany w miłości. Miewa również związki na odległość i dobrze mu w takiej relacji. Potrzebuje w życiu różnorodności i zmian, ale i chwil samotności kiedy sam ze sobą może sobie wszystko przemyśleć i poukładać… 

 

– As Trefl
As Trefl ma ciekawski i badawczy umysł i niezaspokojony głód wiedzy. Uwielbia się uczyć czegoś nowego. Jego myśli szybko biegną. Ma wiele nowych pomysłów i jest niecierpliwy. Jak każdy As lubi przewodzić ale nie jest doskonale zorganizowany, może przegapić pewne sprawy, ponieważ lubi różnorodność i nie potrafi długo się skupić na jednej rzeczy. Jako dziecko z pewnością notorycznie zadaje pytania i jest ciekaw świata. Taki pozostaje do końca, z żywym umysłem i wieloma zainteresowaniami. Miło się przebywa w jego towarzystwie, ponieważ jest rozmowny, towarzyski, choć niecierpliwy i egoistyczny. W miłości potrafi być hojny i poświęcić się….

– As Pik…
Jest kartą magiczną, jest symbolem kart  wiedzy tajemnej, a  osobą pod jego wpływem jest ambitną, myślącą przyszłościowo i skupioną. Jeśli wykorzysta swoją wrodzoną inteligencję, może osiągnąć wszystko, także uznanie i sukces. Jego silna determinacja pozwala mu osiągnąć wszelkie cele w życiu. Oczywiście jeśli As Pik zechce skupić się na celu i pracować nad jego realizacją. Marzy o miłości idealnej i ma duże ideały w związkach, co może doprowadzić do rozczarowania. Jeśli da siebie innym, znajdzie prawdziwe szczęście. Jest to najbardziej duchowa karta wśród wszystkich ale i jedna z najbardziej materialnych. As Pik ma zwykle konflikt między potrzebami ziemskimi a duchowymi. Szczęście i spokój ducha może odnaleźć w służbie i oddaniu się poprzez poświęcenie. Jeśli As Pik złamie prawo lub nie uszanuje swojej duchowej natury, zostanie surowo ukarany. Tych, którzy są nastawieni do życia wyłącznie materialnie, czeka mnóstwo problemów. Wszystkie karty znajdujące się pod wpływem Asa Pik posiadają dużą intuicję i zdolności duchowe – warto je wykorzystać. As Pik nie lubi, aby mu rozkazywano zatem prowadzenie własnej działalności jest dla niego dobrym wyjściem… 

Opisy znaczenie Kart…
www.astrokartologik.p 
Geneza Powstania Opisu Snu
Źródła Internetowe oraz?

« »