Aborcja

 

 

 

Synonimy:    Aborcja, Przerwanie ciąży, Skrobanka, Usunięcie ciąży, Sztuczne poronienie……
Antonimy:    Urodzenie, Donoszenie ciąży…..

 

 

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu?..

Poddać się   –   ostrzeżenie dla najbliższej rodziny…
Dla kobiety   –   ostrzeżenie że jakieś bieżące sprawy mogą jej przynieść wstyd, upokorzenie i cierpienie….
Dla wykonującego aborcje   –   oznacza szkody w dalszej działalności zawodowej…. 
Poronienie samoistne   –   ostrzeżenie dotyczące zdrowia własnego lub współmałżonka….
Po aborcji   –   sygnał do zastanowienia się przed dalszą kontynuacją rozpoczętych już spraw, ponieważ mogą przynieść szkody…. 

 

 

Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu….

Ten sen w każdej postaci skłania do głębszych przemyśleń nad swoja sytuacją i swoim postępowaniem, jest w samej swojej symbolice jednoznacznym ostrzeżenie dotyczącym naszego zdrowia, i zdrowia całej rodziny, może dotyczyć również naszej pomyślności i życiowego szczęścia. Często istota snu w ten sposób symbolizuje borykanie się z uczuciem bycia niechcianym we własnym środowisku i nieustannego poszukiwania swojej przynależności. Oznacza głębokie niezrozumienie wobec tego wszystkiego, co krępuje naszą własną indywidualną wolność i bardzo często niemal całkowite ogołocenie z ważnych wewnętrznie dla Ciebie wartości których pozbywasz się na rzecz prestiżu, pozycji lub dóbr materialnych. Sen w swojej głębi może też wskazywać nierealne pojmowanie codziennej rzeczywistości, samego siebie, swojego wnętrza poprzez rozrośniętą skłonność do przesadnego akcentowania swoich cielesnych potrzeb, z którego przebudzenie może się okazać wielkim, bolesnym rozczarowaniem.
Aborcja w snach dla osób szukających swojej wewnętrznej drogi przedstawia próby i doświadczenia związane z  nieustannym poszukiwaniem swojego prawdziwego wnętrza.Po takim śnie warto przemyśleć raz jeszcze wszystkie swoje przyszłe decyzje i podjąć kroki nie budzące naszych własnych i tylko naszych moralnych wątpliwości…….

Geneza Powstania Opisu Snu
Źródła Internetowe oraz

« »