Znamię

 

Synonimy:  Znamię, Znamiona……
Antonimy: ……

 

 

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu…

Znamię –   oznaka bolesnej przeszłości, bądź wspomnień, których nie możesz wymazać…
Na twarzy ?   nawiążesz ważną znajomość…
Na powiekach –   nowa silna przyjaźń…
W okolicy warg –   namiętny kochanek/kochanka…
Na brodzie –   spotkanie po wielu latach…
Na szyi ?   spełnione czyjeś marzenia o odległych podróżach…

 

 

Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu…

Znaczenie ma nie tylko miejsce, w którym znamię się znajduje, lecz także jego kształt. Znamiona o kształcie okrągłym lub owalnym uważa się za znaki dobre, natomiast, nieforemne o spiczastych kształtach przypisuje się znaczenie negatywne. Im większe i ciemniejsze jest znamię, tym silniejsze jest jego oddziaływanie.

? Znamię na kostce ? u mężczyzny jest oznaką tchórzliwości, a u kobiety świadczy o inteligencji, dzięki której osiągnie ona w życiu znaczącą pozycję oraz duże pieniądze?..

Na ramionach
? na prawym ramieniu oznaka mądrości, na lewym oznacza gadulstwo i skłonność do kłótni, na obu ramionach to ktoś, kto z wszelkich potyczek wychodzi zwycięsko, jest bardzo uważny i poświęca swoją uwagę innym.
– Znamiona na obu ramionach są pomyślnym znakiem.

– Na plecach ? jeśli znamię znajduje się pod łopatką, daną osobę spotkają rozczarowania i potknięcia, szczególnie gdy znamiona są pod obiema łopatkami.

? Na pośladkach ? osoba z takim znamieniem jest leniwa i powolna. Nic też nie robi, aby sobie pomóc i odmienić swój los.

– Na brodzie ? oznacza zamiłowanie do podróży i skłonność do romantycznych uniesień.

– Na uszach ? znamię na prawym ruchu: dużo pieniędzy ? na lewym: ich brak. Natomiast jeśli znamię znajduje się w dolnej części ucha, oznacza to, że jego właściciel powinien wystrzegać się morza, które może być dla niego niebezpieczne.

– Na łokciu ? osoby mające takie znamię dużo podróżują; pieniądze ich się nie trzymają, a tego, kogo poślubią, uczynią nieszczęśliwym.

– Na oczach ? jeśli znamię znajduje się w pobliżu powieki, jego właścicielowi zawsze wystarczy pieniędzy, aby wygodnie urządzić się w życiu.

– Na brwiach ? na lewej brwi: oznacza osoby dzielne, zdecydowane i uprzejme, które odnoszą sukcesy zarówno w miłości, jak interesach. Na prawej brwi: zdradza brak opanowania i pecha w miłości.

– Na palcach rąk ? znamię na którymś z palców oznacza nieuczciwość. Jego właściciel nigdy nie osiągnie dobrobytu.

– Na stopach ? osoby z takim znamieniem chętnie się uczą i mają zainteresowania naukowe ? nie lubią natomiast podróżować.

– Na czole ? znamię na środku czoła symbolizuje szczęście.

– Na dłoni ? jeśli znamię znajduje się na dłoni (a nie na palcach), jest to oznaka bogactwa, pociechy z dzieci.

– Na klatce piersiowej w okolicach serca ? takie znamię świadczy o impulsywności i gwałtowności. Osoba nim obdarzona nigdy nie ma za dużo pieniędzy.

– Na pięcie ? człowiek pracowity, ale o umyśle przeciętnym. Zdradzi tego, kogo będzie uważał za osobę nieuczciwą.

– Na biodrach ? osoba niezwykle uczynna i bardzo lojalna wobec swoich przyjaciół i ludzi, których darzy uczuciem.

– Na nodze ? człowiek bardzo rozrzutny, mający wiele problemów do pokonania.

– Na ustach ? wielki mówca, znakomity kochanek, pilny ?pracuś?. – Na kolanie ? na lewym: człowiek impulsywny i kłótliwy, szastający pieniędzmi; na prawym: osoba szczęśliwa dzięki przyjaciołom i dzieciom.

– Na szyi ? znak szczęścia, jeśli znamię znajduje się z przodu. Po lewej stronie pod uchem: znak zwiastujący nieszczęście.

– Na nosie ? właściciela tego znamienia czekają dalekie podróże. Powinien wystrzegać się alkoholu i pośpiesznego podejmowania decyzji.

– Na barkach ? po lewej stronie: osoba leniwa i kłótliwa. Po prawej ? mądra i pracowita, potrafiąca dotrzymywać tajemnicy. W połowie życia czeka ją podróż za granicę, która przyniesie jej wielkie profity.

– Na brzuchu ? człowiek niepohamowany i nieokiełznany, potrafiący jednak dzięki ciężkiej pracy, osiągnąć wysoki standard życiowy.

– Na udach ? na prawym: odwaga połączona z dobrotliwym usposobieniem; na lewym: wskazuje na dobrego przedsiębiorcę i handlowca, który jest jednak niezbyt lubiany. Przyjaciele często go oszukują.

– Na nadgarstku ? znamię na nadgarstku i grzbiecie dłoni wskazuje, że mamy do czynienia z osobą ciężko pracującą, która w przyszłości ma szansę na zdobycie dużego majątku oraz na szczęśliwe małżeństwo. W jej życiu wydarzy się jednak coś nieprzyjemnego, a skutki tego będą odczuwalne przez kilka lat. Lecz kryzys minie i znowu wszystko będzie się układało pomyślnie…

Geneza Powstania Opisu Snu
Źródła Internetowe oraz?. 

« »