Zdrada dziewczyny

 

 

 

Synonimy:  Zdrada dziewczyny……
Antonimy: ……

 

 

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu…

Zdrada dziewczyny –  symbolizuje nadmierne uleganie swoim płytkim pragnieniom, dla mężczyzny to swoisty znak, że nie osiągnął jeszcze prawdziwej dojrzałości i gotowości do trwałego zawiązku, a doświadczenia które właśnie odbiera muszą go jeszcze nieźle poturbować by zrozumiał co jest ważne…

 

Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu…

Dla osób żyjących we względnej równowadze wewnętrznej pomiędzy umysłem, sercem a ciałem zdrada w sennej rzeczywistości symbolizuje ich wewnętrzny lek i niepokój który zazwyczaj się wkrada w nasze życie wtedy,  gdy wiele z jego aspektów jest już dość dobrze unormowane.  Sny o zdradzie potrafią tak mocno wpływać na naszą świadomość, tuż po przebudzeniu, że w życiu realnym czujemy jeszcze ich posmak, a nasza świadomość próbuje znaleźć punkty odniesienia, i analizuje, czy obrazy senne nie mają odbicia w naszej rzeczywistości na jawie. Każdy sen ma za zadanie naświetlić pewne aspekty naszego życia, w tym przypadku jednak jest to wskazówka, by jeszcze bardziej zbliżyć się do partnera, i zadbać o poprawę i tak dobrych relacji. Dzieje się tak ponieważ, to my byliśmy sceptykami swojego własnego szczęścia, nieufni i wątpiący w jego prawdziwy wymiar.  Nic więc dziwnego, że wywołuje to w nas ogromne emocje, i sprawia, że zaczynamy się głębiej zastanawiać nad samym sobą i naszymi prawdziwymi relacjami na jawie, nic dziwnego, że budujemy w sobie obawy, że nasz sen niesie ziarna prawdy. To tak właśnie ma być, obawy są po to, by świadomie je rozwiać, pozbywając się ich znamion na zawsze. Każdy człowiek ma historię swojego życia i trzyma ją w podświadomości jako swój bagaż,  lecz pełniejszego zrozumienia doświadcza dopiero wtedy gdy jest w pełni  na nie gotów. Na Ciebie przyszedł własnie ten czas, kochasz i chcesz być kochanym, podświadomie obawiasz się utraty bliskiej Ci osoby,  a sen ten,  staje się wtedy jednym z wielu drogowskazów, których  zadaniem jest  uświadomić Ci, jak cenne jest to, co masz, że należy te uczucia pielęgnować i kultywować,  by ich nie stracić. Dlatego też lękasz się by nic tego nie zakłócało, a to właśnie odbija się w Twoim śnie. To swoisty sprawdzian który ma Ci przypomnieć, jak może czuć się oszukany i zdradzony człowiek. jak możesz czuć się Ty, jak może czuć się bliska Ci osoba?
Jednak jak to często bywa w sennej rzeczywistości,  sen taki ma drugie dno. Dla osób żyjących bliżej swoich zmysłów, zbierających jeszcze burzę żądzy i pragnień, ma swoje mroczne oblicze.  Wtedy sen,  że  zdradzamy bliską nam osobę, albo że zdradza nas partner / partnerka  jest świadectwem tego że potrzebujemy nowych wrażeń, by nasz rozwój, po przez ból i cierpienie pozwolił nam zasmakować zrozumienia, i chociaż jeszcze wtedy nie zdajemy sobie z tego sprawy, to  sami sprowadzamy nad  swoją głowę gradowe chmury, z których przecież kiedyś musi spaść deszcz, grad i wiele innych trosk i zmartwień. To właśnie w ten sposób ujawniają się nasze skrywane nieraz, nawet przed samym sobą, żądze i pragnienia,  chęć spróbowania smaku czegoś innego, nowego, zakazanego, przekroczenia granicy którą innym sami  wytyczyliśmy. Dzieje się tak ponieważ  boimy się konsekwencji swoich pragnień, nawet tych niezrealizowanych,  to właśnie takie sprzeczne sygnały wywołują tarcie i napięcia w naszej jaźni,  a my nie jesteśmy wobec siebie szczerzy i poświęcamy się sprawom, które wyprowadzają nas z równowagi, zamiast oddawać się temu, co dla nas naprawdę ważne. Sen taki wtedy jest wyjątkowo wiernym obrazem kłopotów, jakie sami sprowadzamy na nasz  związek, nieufności i zazdrości jaką żywimy w stosunku do partnera, gdyż sami sobie zaufać nie jesteśmy w stanie zaufać jak mamy zaufać partnerowi. To dlatego odzwierciedlamy w naszym partnerze swoje podłości sprowadzając na siebie oblicze strachu przed odrzucenie i odejściem bliskiej nam osoby, na co podświadomie się przygotowujemy, czując że nie jesteśmy godni czystej i szczerej miłości,  bo sami sprawiamy że jest ona brudna.  Taki sen splatający tak wiele naszych lęków ma na celu uzewnętrznić nam wątpliwości co do samego siebie, wskazać ułomności, by świadomość bólu jaki nam sprawia bycie zdradzonym otworzyło nam oczy na prawdę, i pozwoliło dokonać świadomego wyboru z pełnymi tego konsekwencjami. Jeżeli jednak nie zrozumiemy analogi i nie podołamy swoim żądzą, wszelkie nieszczęścia jakie na nas spadną, są realnym odbiciem naszej niedoskonałej natury i koniecznością pobrania dodatkowych lekcji życia, na jakie sobie, musicie przyznać sami, w pełni zasłużyliście?

Geneza Powstania Opisu Snu
Źródła Internetowe oraz?. 

« »