Ćakry 

 

 

 

Synonimy:   Ćakry…
Antonimy:   Narządy wewnętrzne…

 

 

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu…

Widzieć własne   –   czas na zagłębienie się w siwat swoich wlasnych wartości…
Widzieć u kogoś   –   spotkasz człowieka któremu maożesz zaufać, kogoś kto niczego przed Tobą nie ukrywa…
Dobrze pracujące   –   symbol zdrowia i energi do działania…
Źle pracujące   –   symbol problemów i kłopotów ciagnących sie za nami…

 

 

Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu…

Ludzkie ciało to doskonały mechanizm, w którym Umysł kontroluje nasze ciało na poziomie fizycznym za pomocą skupisk energii, to właśnie w nich zachodzi przemiana energetyczna sygnałów płynących z głębi naszej istoty, to w nich zachodzi transformacja energii w materię dzięki bezpośredniemu połączeniu czakry z gruczołami. Zachodzą różnego rodzaju reakcje na poziomie słabo lub wcale dostrzeganym przez ?świadomość” naszego „fizycznego” mózgu, sygnały są przełożone na pracę gruczołów, hormonów i nerwów, co w części postrzegamy i rozpoznajemy jako nasze emocje.
Bardzo ważne jest, aby utrzymać właściwy przepływ energii między czarkami. Im bardziej są otwarte, co zależne jest od poziomu rozwoju i stopnia wewnętrznego uporządkowania, wewnętrznej harmoni, równowagi tym więcej energii przez nie dostaje się do organizmu, a tym samym nasz organizm rozkwita jak kwiat lotosu…. Czakry odzwierciedlają siłę życiową na poziomie energetycznym, a gruczoły dokrewne są odbiciem tej samej energii na poziomie fizycznym… Każda czarka ma ściśle określone funkcje i jest dla nas niczym okno do pewnego poziomu energii, który ma bezpośredni wpływ na nas i nasze życie, zachowanie, umiejętności, zdrowie, relacji z innymi ludźmi, na naszej siły. Głównych czakramów jest w naszym organizmie – siedem, oprócz głównych, jest jeszcze o wiele więcej mniejszych. Liczba wszystkich czakr w ciele człowieka określana jest na kilka tysięcy. Czakry główne mają zazwyczaj od 7 do 10 cm średnicy, czakry mniejsze 2,5 do 5 cm średnicy, a najmniejsze czakry poniżej 2,5cm.
Możemy również powiedzieć, że „pewne” charakterystyczne skłonności naszego umysłu i duszy poprzez powiązane z każdą czakrą gruczoły i wydzielane w tych gruczołach hormony maja swoje odbicie w funkcjonowaniu naszego ciała i sposobie naszego reagowania na wszystkie czynniki zewnętrzne otaczającego nas świata, w tym także na nasze sny, a tym samym na nasze zachowanie i emocje, nerwy, wybuch złości, irracjonalne zachowanie, które reprezentują postacie ze snów. Co ważne nasze sny mają również bezpośrednie powiązanie z funkcjonowaniem różnorodnych systemów obronnych naszego organizmu odpowiedzialnych za prawidłową prace całego naszego biologicznego ustroju. Tak przekłada się nasze odczuwanie otoczenia w snach na stan naszego zdrowia a tym i nasze życia na juawie. Droga od energii do materii jednak nie wiedzie tylko w jedną stronę. Praca gruczołów oraz wydzielane w nich hormony przekładają się na sygnały energetyczne płynące do naszych wyższych ciał i tam przez nie przyswajane jako zdobyte doświadczenie…

Więcej o Czakrach Człowieka jako Centrach Energii Człowieka…

 

Geneza Powstania Opisu Snu
Źródła Internetowe oraz?

 

 


« »