"Non vestimentum virum ornat, sed vir vestimentum "...
Nie szata zdobi człowieka, lecz człowiek szatę...
Horacy

Tabaza

 

 

 

 

 
Synonimy: Tabaza….
Antonimy: ….

 

 

 

Proponowane Dotychczas Znaczenie Snu….

Tabaza – ?człowiek flegmatyczny, powolny, podporządkowujący swoją wolę zdaniu innych. Istota snu poprzez wyraźne przeciwieństwo ujawnia nam konieczność uwolnienia się od wpływu jakiejś osoby i niezdolność do podjęcia takich działań na jawie z powodu braku zdecydowania lub odwagi.
Nakłania by przestać wreszcie ignorować własne złe skłonności poprzez szukanie coraz to nowych usprawiedliwień, aby je zachować.
Pojawienie się tego symbolu odnosi się do podświadomej potrzeby uwolnienia się od przepełniającego nas żalu spowodowanego odczuwaną zależnością, podczas gdy powinniśmy odważnie zmierzyć się z prawdziwą przyczyną problemu, czyli własnym lękiem przed samostanowieniem o sobie….

 

 

 

Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu….


Maksyma Warta Przemyślenia...
Sami sobie wyznaczamy granice. Których nie powinniśmy przekraczać. Dla wielu ludzi zło wydaje się bardziej atrakcyjne, granice mgliste,przekroczenie ich niezauważalne,dające złudne poczucie wolności, nieskrępowania, niezależności. Dobro wymaga poświęcenia, harmoni, upożądkowania, stosowania się do zasad, dzień po dniu, zawsze...
- Anonim...

« »